Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Мова – це історія та маркер ідентичності свого народу, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції етносу. Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

16 лютого - День єднання - доволі молоде свято. Цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні ,як ніколи, єдині та, попри все, будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

14 лютого День Святого Валентина відомий у всьому світі як найромантичніше свято у році. Учні Оленівської гімназії привітали один одного листівками.

Для учнів 9 класу, був проведений профорієнтаційний урок від Київського професійного коледжу «Синергія»

6 лютого День безпечного Інтернету.
Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Для учнів Оленівської гімназії був проведений квест «Безпека в Інтернеті».

5 січня у Фастівському центрі позашкільної роботи відбувся тренінг підназвою "Що треба, щоб бути лідером" для лідерів учнівського самоврядування.

28 грудня 2023 року у садочку відбулося Новорічне свято

22 грудня в Оленівській гімназії відбулося святкування Нового року.

Учні Оленівської гімназії долучилися до акції "Стань Миколайчиком для захисника"

7 грудня 2023 року учні Оленівської гімназії до Дня Збройних сил України пройшли "Курс молодого бійця",де показали свої знання, силу, витривалість. Дякуємо нашим захисникам за те, що маємо змогу подарувати дітям дитинство.

1 грудня 2023 року в Оленівській гімназії відбулися Андріївські вечорниці. Учні веселилися, ворожили, їли смачні вареники та куштували калиту.

30 листопада 2023 о 00:00 | Левіщенко Л. А. | немає коментарів

21 листопада 2023р. в Оленівській гімназії відбувся захід, присвячений Дню Гідності і Свободи

21 листопада 2023 о 00:00 | Левіщенко Л. А. | немає коментарів

16 листопада 2023 року в Оленівський гімназії День Толерантності. Для учнів молодших класів була проведена "Подорож в Країну Толерантності", а для середніх та старших класів - квест "Толерантність у нашому житті".

16 листопада 2023 о 00:00 | Левіщенко Л. А. | немає коментарів

Учні Оленівської гімназії прийняли участь у тренінгу для лідерів учнівського самоврядування "Школа молодого депутата".

3 листопада 2023 о 00:00 | Левіщенко Л. А. | немає коментарів

13 жовтня 2023 року в Оленівській гімназії відбувся підсумок європейського тижня місцевої демократії в нашій громаді. Були проведені такі заходи: 1) Виставка "Європейський тиждень місцевої демократії в нашій громаді"; 2) Бліц - опитування "Демократія - це..."; 3) Гра - вікторина "Відкриваємо для себе Європу: розвиток місцевої демократії" 7-9 класи; 4) Дебати "Якби я був/була старостою села..."; 5) Перегляд освітнього відео "Європейські цінності" 5-9 класи.

9 жовтня 2023 року в бібліотеці була представлена виставка малюнків "Коли Україна переможе"